Показать сообщение отдельно
  #15  
Старый 11.06.2009, 16:23
Аватар для Buffon
Buffon Buffon вне форума
Ветеран GreenMile
 
Регистрация: 22.10.2008
Адрес: Умный пИнгвин
Сообщений: 3,315
Buffon - платиновый пользователь форума; 100%Buffon - платиновый пользователь форума, 100%Buffon - платиновый пользователь форума, 100%

Получено наград:

По умолчанию

Официална декларация, или "Аз съм уморен, аз отказах."

Включване на "Zaur Груп (Здравеопазване) (екс-шампиони, които в момента чемпах нито смоковницата не свети), когато бях вече чакат за стария човек и Zaur. Просто страна. Моля Zaur ме научи да готвя барбекюта за нищо персонализиран смисъл аз не виждам. Аз чума по рогат добитък и физически и психически. Ще заседава извън бутилката "Kuznetsk" (Garik, наляво?) Бум да помните нашия 21 chempionstvo стая (в момента половината от турнирите играч, въпреки че това съотношение ще намалее с всеки турнир). Аз ще играя в неговото удоволствие с негово doltish само комбинации, че всеки един от любимите в момента hawala и понякога пауза нервите снимки панел.
От сега нататък, и продължават да ме питат за да не поема никаква носител на всяко състезание (bish, че не се разпространява сред сее група). Кажись като стария човек тож направила такава декларация и да си кредит, тъй като честно казано не спечелим.
Честно казано, няма нищо, никакво желание да играе по-добре и губят много време и усилия за обучение на (както и в Danylo и Дан), нито метеж на младите (под Камелот и Nikitosa), нито с най-голям сили (като Yerem). И вече е достатъчно, тези по-високи правомощия простра, те и двете са ми помогна много пъти. Аз съм уморен от тях искат още една победа за да забавлявам моите самостоятелно, Уморих се пенсионират преди важни мачове, измийте лицето и ръцете, защото само през тази и стигна до финал на последния турнир, техника и тактика, че там не е ***. И не hochetstsa, това е проблем. Достатъчно!

Vperd сега и не е настъргвам на духовната енергия, няма да инвестират в nahokkerskie мача. Приемам победата на Камелот, Nikitosa, Danila, палячо, DiSi др на мен за даденост и не се лекува, след мача с думите на насърчение, или: "Ами вие двамата, джудже, ние сме за вас, така болен ...".

Разбирам, че на това ниво, качеството на играта ни chempionstva възприема със значителен дял от скептицизъм. Имайте предвид, ни най-малко понякога роптайте като "Но в наши дни, когато започна да се развива НУ и PC в Кубан, станаха шампиони, изиграха много игри ..." др.
Успех на нашите момчета в ръката на Москва, Cherepovets, Одеса и др Браво, че не спира и се опитват да направят по-добре.

Също така, моля, не официално да ме заведеш до капитан "ЕТ." Стари или Andreofan Pasco, да реши кой е по-достоен за теб, моля ви вдигнете флага на терор и достойнство да завърши първенството. За мен е удоволствие да участват в игри на "ET", където ще има нов капитан. Следващият шампионат екип към обявяването - Аз съм свободен и щастлив volyus към екипа, аз обещавам да
Екипът на конкурси не са anarhistvovat, да не се подкопават от командването и власт на капитана.
Zasim fse.
Послепис. Просто phoned и го кани да Стария UTB "КРС". Отказват, не можех да. Но не и спад на енергия изразходват, а не капка ...
P.S.2 Аз не смятам, че това изявление шеги или закован. Аз съм напълно трезвен, и си помислих, че дълго за това.

 

Текущее время: 15:47. Часовой пояс GMT +3.



 



Powered by vBulletin® Version 3.8.12 by vBS
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc. Перевод: zCarot
При использовании материалов сайта ссылка обязательна! Copyright ©2004 - 2017, «Greenmile.ru»
 
Отдельное спасибо:
vBSupport-Российская поддержка Форумов vBulletin
Рейтинг@Mail.ru